Novinky

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

adidasnadpisskmain

Na veľtrhu OPTI 2018 sa predviedla aj značka adidas Sport eyewear a to v tom najlepšom svetle. Aké novinky si pre svojich priaznivcov značka pripravila a načo sa môžeme v nadchádzajúcich mesiacoch tešiť? Model Zonyk aero sa predstaví v doslova orezanej variante pre trail running nadšencov, ktorí sa po behu domov nevrátia úplne čistý. V novom dizajne sa predstaví jeden z vlajkových modelov značky adidas Sport eyewear a najnovšie sa adidas chystá ovládnuť okrem cyklotrás a mtb trás aj tie bežecké. Beh je kľúčovým športom adidas Sport eyewear pre tento rok a všetky kampane tak mieria na bežcov a bežecké komunity. V kampaniach sa nezabúda ani na ženy a dievčatá, ktoré boli dosiaľ z pohľadu marketingu v pozadí.  


adidas Sport eyewear zažíva revolúciu vo svojom smerovaní. Značka, ktorá vždy cielila výhradne na bikerov a cyklistov sa v roku 2018 otáča smerom k bežcom a bežeckým komunitám. Prečo? Je to pomerne jasné. Beh je v móde, pretekárske čísla sú pre nadšencov beznádejne vypredané dlho pred samotným pretekom, na občasný beh, či už dlhší alebo kratší si dnes vybehne hocikto. Na svojich verných, ale značka nezabúda a v kolekcii 2018 si dovolíme povedať, že si vyberie každý. Aké novinky teda môžme čakať?

 

adpacyr33

ad33pacyr

adidas Sport eyewear prináša nový model pacyr – odvážny a a nadčasový dizajn, ktorý vynikne v každej situácii. Či už ako celodenné trendy slnečné okuliare, alebo ako inšpirácia k zabehnutiu ešte jedného kilometra. Vďaka veľkému pilotkovému tvaru má tento model široké zorné pole. Pacyr skvelo kombinuje funkčnosť a dizajn.

Štýlový vzhľad nového modelu klame tvarom a rovnako ako všetky modely adidas Sport eyewear si svoju funkčnú stránku veci necháva skrytú iba pre samotného nositeľa. Vďaka priliehavým pogumovaným vnútorným stranám stráničiek drží skvele na hlave a nastaviteľné sedielka zase zaistia pohodlné držanie na nose. Rýchlosť rovná sa pacyr.

Model pacyr bude dostupný od apríla 2018.

 

ad34tempest

 ad34tempestfotoJedným z troch celkom nových modelov rady SPORT ESSENTIALS je model pre slečny, dievčatá a dámy, ktorý dostal meno tempest. Moderný a nápaditý mačkovitý tvar spolu a trendy urbanisticko-zemitými a tlmenými farbami dodá vášmu bežeckému outfitu šmrnc a glanc. Zladiť trikot s okuliarmi nikdy nebolo tak jednoduché.

Model má, rovnako ako AD35 a AD33 protišmykovú vnútornú stranu stránic ako aj nastaviteľné sedielka pre dokonalý pocit pri nosení a pri športe. Rám je veľmi ľahký a odolný ako je už v adidas Sport eyewear zvykom.

Model tempest bude dostupný od apríla 2018.

 

ad35proshift

ad35proshiftfoto

Subtílny a jemný rám, urbanistický štýl, zemité a tlmené farby, ľahkosť, funkčná športová pomôcka.

Tieto slová popisujú ďalší z rady nových modelov, model AD35 proshift. Unisex panto okrúhly tvar, ktorý je v roku 2018 stále v kurze, spolu s veľmi trendy farbami robia z modelu proshift adepta na best seller. SPX materiál, pogumované stránice, nastaviteľné sedielka. 

Model tempest bude dostupný od apríla 2018.

 

ataktovyzeratsk

 

souhrnnénovéesentials

 redesignsk

Snímek obrazovky 2018 01 19 v 12.16.15

Jeden z najúspešnejších modelov adidas Sport eyewear, EVIL EYE HALFRIM a EVIL EYE HALFRIM PRO sa po dlhých rokoch, v ktorých kraľoval v predaji po celom svete dočkal úpravy. Od základu sa zmenila hlavne stránica, ktorá pôsobí omnoho dynamickejším dojmom než predtým. Po novom nájdete na stránici celé logo adidas, ktoré nahradilo známu trojpruhovú pyramídku.

Model, ktorý bol označený ako A180/A199 vo veľkosti XS, A168/198 vo veľkosti S a A167/A181 vo veľkosti L dostal nové označenie AD08 pre verziu Evil eye halfrim pro a AD07 pre verziu EVIL EYE HALFRIM.

 

AD07 75 9300

Najpredávanejší model z rady EVIL EYE HALFRIM PRO teraz nájdete pod označením AD07 9300. Fotochromatická šošovka VARio tuned s kategóriou sfarbnia 0-3.

 

 farbaroka

Snímek obrazovky 2018 01 17 v 11.15.37

Pantone, americká spoločnosť ktorá založila PANTONE inštitút farieb vyhlasuje na základe trendov každoročne farbu roku, ktorá sa bude následne objavovať úplne všade. Od bytového dizajnu cez oblečenie a nevyhne sa ani našemu odvetviu. Pre tento rok sa podľa predpovedí trendov stala farbou roka ULTRA VIOLET, slovensky ultrafialová. adidas Sport eyewear tento trend zachytil a prináša na trh nové sklá, ktoré dostali názov VIOLA MIRROR a objavia sa takmer vo všetkých modeloch adidas Sport eyewear pre rok 2018. VIOLA MIRROR sklo so zrkadlovoou úpravou vyzerá naozaj skvelo. Posúďte sami.

AD07 75 6600

Model Evil eye halfrim PRO AD07 75 6600, pre označenie veľkostí sa za číslo modelu pridá označenie XS, S alebo L.

ad09 6600

model EVIL EYE EVO PRO, AD09 75 6600, pre označenie veľkostí sa za číslo modelu pridá označenie XS, S alebo L.

violamirror3

model ZONYK EARO MIDCUT PRO, AD 11 75 6600.

Na medzinárodnej konferencii zástupcov adidas Sport eyewear sme si mohli nové VIOLA MIRROR vyskúšať už v lete a posúďte sami, že ULTRA FIALOVÁ vyzerá na reálnych fotografiách naozaj úžasne. Na fotografiách je náš kolega, Martin Novotný, ktorý nové sklá opísal nasledovne:

violamirrorsk

„VIOLA MIRROR je nová polecarbonátová šošovka od adidas Sport eyewear, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre rok 2018 ako doplnok už dosť širokého sortimentu šošoviek adidas. Je to naozaj efektná a zaujímavá šošovka, ktorá vyzerá skvelo na všetkých modeloch. Spadá do kategórie šošoviek číslo 3 so 17% -nou priepustnosťou svetla. Sklo vyzerá luxusne najmä v modeloch ZONYK, ale hodí sa skvelo aj do modelov SPORT ESSENTIALS. Vyskúšal som všetky modely, kde sa tento rok VIOLA MIRROR objaví. Fialový odtieň skla prináša mierne chladivý efekt na oko a pohľad cez šošovku je veľmi príjemný a nerušivý. Šošovka je naozaj efektná a nápadná, takže zákazníci, ktorí chcú skôr zapadnúť môžu mať s touto farbou menší problém.“

Martin Novotný, marketingový špecialista STRABILIA, s.r.o. 

violamirrorall

zrezanyzonyk

Jedna z hlavných noviniek zo segmentu SPORT je ZONYK AERO MIDCUT PRO, model AD11. Jedná sa o upravený model ZONYK AERO PRO. Špeciálne orezaná polykarbonáová šošovka má za cieľ zlepšiť prúdenie vzduchu pri náročných bežeckých podmienkach pri trail running. Prúdenie vzduchu v okuliarovom ráme je pri trail running úplne iné než pri cestnom behu, či horskej cyklistike. Rám je aj tak vďaka výrezu ľahší, než ZONYK AERO PRO.

Nemecký horský bežecký šampión Anton Palzer hovorí: „Keď beháte v meste, je to svojím spôsobom pohoda. Keď sa, ale musíte vo veľkej rýchlosti na horách vyhnúť kameňom, koreňom, ktoré sa krútia ako hady a rôznym iným prírodným prekážkam, je potrebné zachytiť každý detail na trati tak rýchlo, ako sa len dá. ZONYK AERO MIDCUT PRO drží skvelo na tvári a poskytuje naozaj široké zorné pole“.

zonykmidcut

model ZONYK EARO MIDCUT PRO, AD 11 75 6600.  

zonykaeromidcut2 model ZONYK EARO MIDCUT PRO, AD 11 75 9400

 

Ako už isto viete, adidas Sport eyewear pobeží v roku 2018 ako po masle. S novými modelmi, koré Vám už čoskoro predstavíme nemôžete s adidasom šliapnuť vedľa. Všetky modely aktuálnej kolekcie nájdete v katalógu adidas Sport eyewear 2018.

stiahnutkatalog

STRABILIA, s.r.o.

Zostaňte v kontakte

  • Alžbetina 2, 040 01 Košice
  • strabilia@strabilia.sk
  • 0918 544 249
  • strabilia@strabilia.sk

Novinky