Novinky

policelogo

 

POLICE, talianska značka, ktorú má na svedomí spoločnosť DE RIGO, vchádza do nového roku v novom kabáte. Značka vznikla v roku 1983 ako značka rebelov a buričov, ktorí sa staviali proti spoločnosti a establishmentu a radi išli proti prúdu. Generácia mileniálov, ktorí vyrastali v osemdesiatych rokoch, vzala značku za svoju a POLICE sa zakrátko rozšíril po celom svete.

Dnešný svet, ktorý je celkom odlišný oproti roku 1983, má však iných rebelov a iných buričov. Rebélia a nekonformnosť už nie sú alfou a omegou a preto sa musela zmeniť i značka POLICE, pretože cieľová skupina už prestávala počúvať štýl komunikácie, na ktorom značka do tej doby stavala. Designový prerod si vzal pod krídlo Enrico Furlan, kreatívny riaditeľ, ktorý reinterpretoval klasický odkaz značky POLICE do dnešného sveta a svetla.

Po mesiacoch a mesiacoch výskumu prichádza POLICE v novom kabáte. Rebeli sú tu stále a vždy budú. POLICE k nim však bude hovoriť iným jazykom. Na základe týchto poznatkov vznikla kampaň s názvom “QUIET REBELS“ – tichá rebélia. POLICE v roku 2018 je značkou pre moderných a mladých jednotlicov, ktorí chcú na svete, v ktorom žijú, zanechať svoj odkaz. Rebéliu už neukazujú navonok, ale rebelujú vo svojom vnútri. 

Radi sú členom spoločnosti, v ktorej panuje kompetitívná nálada, kde sa členovia predbiehajú v prekonávaní prekážok a v zlepšovaní vlastných schopností. Chcú skrátka vytŕčať z davu a nechcú zapadnúť. 

Aktualizujte si prosím POLICE vizuály na Vašich internetových stránkach a vymeňte už staré vizuály za nové. Odkazy ku stiahnutiu nájdete v našich newsletteroch. 

Pozn. Po kliknutí myšou na fotografiu sa zobrazí číslo modelu a kód farby. 

A ako takáto kampaň vyzerá? Pozrite sa na hlavné vizuály novej kampane TICHÁ REBÉLIA.

policesk1

 

policesk2

 

 policesk3

 

policesk6 

 policesk5

 

 

 

Zostaňte v kontakte

  • Alžbetina 2, 040 01 Košice
  • strabilia@strabilia.sk
  • 0918 544 249
  • strabilia@strabilia.sk

Novinky