Novinky

FOTOREPORTÁŽ: V Silhouette privítali česko-slovenskú delegáciu

„Netušila som, koľko ručnej práce sa skrýva za každou Sillhouetkou,“ vyhlásila návštevníčka továrne Silhouette International v rakúskom Linzi pri prehliadke výrobných priestorov. V dňoch 30.-31. októbra sme pre našich zákazníkov zo všetkých kútov Slovenska a Česka zorganizovali návštevu centrály Silhouette International. Celkovo sa tejto návštevy zúčastnilo dvadsať dva zástupcov českých a slovenských optík. Najdlhšiu cestu merali optičky až z Košíc.


O túto akciu je vždy veľký záujem

Voľné miesta na túto obľúbenú akciu sa obsadia vždy veľmi rýchlo. Na českom a slovenskom trhu je ako medzi odbornou, tak aj laickou verejnosťou o značku Silhouette veľký záujem, čo nás ako zástupcov značky pre český a slovenský trh veľmi teší. Tentokrát sme dokonca museli rozširovať kapacity.

Ako sa čo vyrába?

Na úvod celého dňa získali naši zákazníci jedinečnú možnosť pozrieť sa v Silhouette International priamo do srdca výroby. Videli sme ako sa okuliare leštia, ako sa vyrábajú stránice, nosníky či kĺbiky. Na vlastné oči tak mohli zákazníci vidieť koľko manuálnej práce sa skrýva za každým rámom ktorý opustí brány továrne.

Počas celého stretnutia nás sprevádzala Area sales manager Rita Kubinyi, ktorá našim klientom odprezentovala aktuálne trendy, predstavila a ukázala nové modelové  rady no venovala sa aj marketingu a správnej prezentácii Silhouette priamo na optikách. Odprezentovať novú značku prišli zástupcovia neubau.

Okuliare nad zlato alebo zo zlata?

Čerešničkou na záver bola návšteva showroomu Silhouette Ateliér, kde sme si mohli pozrieť nádherné kúsky okuliarov vyrobených z 18 karátového zlata. Táto rada Silhouette vznikla vďaka miestnym zlatníkom a dokonca sa predávajú v jednej vybranej optike v Českej republike.

 

Na fotoreportáž z celej akcie sa môžete pozrieť nižšie:

 

 

Zostaňte v kontakte

  • Alžbetina 2, 040 01 Košice
  • strabilia@strabilia.sk
  • 0918 544 249
  • strabilia@strabilia.sk

Novinky