O nás

Logo Strabilia, s.r.o.

Spoločnosť Strabilia, s.r.o. sa zaoberá distribúciou dioptrických rámov a slnečných okuliarov. V súčasnej dobe exkluzívne zastupujeme osemnásť značiek európskej výroby na českom a slovenskom trhu. Okuliare značiek z nášho portfólia sa vyrábajú v Rakúsku, Nemecku a v Taliansku. Na trhu sa pohybujeme od roku 1997.

Náš skúsený tím disponuje dlhoročnými skúsenosťami v odbore a vďaka tomu môžeme našim klientom ponúknuť profesionálny servis a prístup.

Vážení obchodní partneri,

 

Pokiaľ ste našim zákazníkom, zverujete nám svoje osobné údaje. Spoločnosť STRABILIA s.r.o – organizačná zložka zodpovedá za zabezpečenie a ochranu Vašich osobných dát. Nižšie nájdete zásady a práva, ktoré sa Vás týkajú v súvislosti s nariadením o ochrane osobných údajov.

 

SPRÁVCA

Správcom Vašich osobných údajov je spoločnosť STRABILIA s.r.o – organizačná zložka, IČ: 48201383 so sídlom Na mokliňe 539/10, 163 00, Praha v prevádzke na adrese Alžbetina 2, 040 01, Košice. Správca dáta spracováva pre zaistenie kvality a trvania obchodného vzťahu medzi správcom spoločnosti STRABILIA s.r.o. a subjektom. Správca naďalej rozhoduje o ďalších spoločnostiach, ktoré dáta taktiež spracováva a medzi týchto spracovateľov patria dodávatelia tovaru a služieb.

 

AKO NÁS MÔŽETE KONTAKTOVAŤ?

Pokiaľ máte záujem zistiť ako konkrétne Vaše dáta spracovávame a kto sa na tomto procese podieľa, môžete nás kontaktovať emailom na adrese strabilia@strabilia.skalebo zavolať 0918 544 249.

 

ROZSAH DÁT A ÚČELY SPRACOVANIA

 Dáta, ktoré nám zveríte spracovávame z týchto dôvodov:

 

PRE ZAISTENIE SLUŽIEB A DODÁVOK TOVARU

Fakturačné údaje sú pre nás nevyhnutným údajom, ktorý potrebujeme pre naplnenie nášho obchodného vzťahu. Tieto dáta spracovávame aj pre účely vyriešenia Vašich reklamácií.

 

ÚČTOVNÉ SYSTÉMY

Vaše fakturačné údaje potrebujeme pre splnenie zákonných povinností pri vystavovaní faktúr a správnu evidenciu daňových dokladov.

 

E-MAIL

Všetky dáta, ktoré sa týkajú vašej e-mailovej adresy a informácií spojených s e-mailom, využívame okrem pravidelnej korešpondencie i pre zasielanie pravidelných newslettrov, ktoré obsahujú informácie a novinky z našeho oboru. Tieto dáta využíváme z dôvodu oprávneného záujmu, ktorý vznikol na základe našich odberateľsko-dodávateľského vzťahu. Predpokladáme tak, že Vás tieto pravidelné newslettery zaujímajú, pretože obsahujú len informácie a novinky z oboru očnej optiky. Dáta pre e-mail marketing budeme uchovávať
po dobu 5 rokov od vystavenia posledného účtovného dokladu za dodanie tovaru, či poskytnutia služby.

Svoju vôľu byť zabudnutý a právo byť vymazaný z nášho e-mailového zoznamu, môžete vyjadriť odhlásením z odberu tohto newsletteru za pomoci odkazu, ktorý je priložený ku každému nášmu newsletteru.

ZABEZPEČENIE

Všetky dáta, ktoré spracovávame, chránime v najvyššej možnej miere a používáme k tomu moderné technológie.

TRETIE OSOBY

K vaším dátam majú prístup naši zamestnanci a obchodní zástupcovia našej spoločnosti,  ktorí s nimi nakladajú podľa opísaného rozsahu. Pre zaistenie plynulosti našeho obchodného vzťahu s týmito dátami naďalej pracujú i zástupcovia tretích strán, ku ktorým patria:

Účtovník

Google - Google analytics

Slovenská pošta

Kurieské spoločnosti - DER KURIER, GLS, Slovak Parcel Service , In Time

Silhouette International

Používaním tohoto webu môže dochádzať k ukladaniu Vašich osobných údajov nami alebo tretími stranami medzi ktoré patrí Smartsupp.com, s.r.o., DIČ CZ03668681

 

ÚZEMNÉ OMEDZENIE SPRACOVANIA

Dáta spracovávame iba v Českej a Slovenskej republike.

 

Tieto zásady platia od 25. 5. 2018. 

 

Náš Tím


Obchodní zástupcovia


Zuzana Porubská

Slovensko

Telefón: 0918 608 807
E-mail: porubska@strabilia.sk

Dávid Šindléry

Slovensko

Telefón: 0915/863 264
E-mail: sindlery@strabilia.sk

Zamestnanci

František Murin

Vedúci

Telefón:+420 731 031 080
E-mail: murin@strabilia.sk

Martin Novotný

Marketing, eventy, B2B, propagácia

Telefón:+420 797 976 449
E-mail: office@strabilia.cz

Veronika Madzinová

Informácie, objednávky, reklamácie

Telefón: 02/390 047 91
E-mail: sklad@strabilia.sk

Lenka Poláková

Zák. servis, objednávky, reklamácie

Telefón: 02/390 047 91
E-mail: strabilia@strabilia.sk

Expedícia

Expedícia

Telefón: 02/390 047 91
E-mail: expedicia@strabilia.sk

Chcete byť súčasťou nášho tímu?

Pozrite sa, aké máme voľné pozície!


Zostaňte v kontakte

  • Alžbetina 2, 040 01 Košice
  • strabilia@strabilia.sk
  • 0918 544 249
  • strabilia@strabilia.sk