Novinky

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Spoločnosť Silhouette je hrdá na spoluprácu so začínajúcou astronautkou Alyssou Carsonovou na jej prelomovej kolekcii Titan Minimal Art, ktorá predznamenáva novú kapitolu jej vesmírnej odysey.

Carson pomáha prémiovej značke okuliarov pokračovať v ceste do vesmíru a zároveň podporuje jej sen stať sa prvým človekom, ktorý sa zúčastní historickej misie na planétu Mars. Dvadsaťjedenročná astronautka sa pýši korekčnými okuliarmi a vzhľadom na to, že Titan Minimal Art je synonymom vesmírneho výskumu, stáva sa ideálnym partnerom pre značku Silhouette.   

Na exkluzívnom zábere so známym módnym fotografom Alexom Seifertom nosí Carson najnovšie rámy TMA - LaLigne, model 5568. Toto stretnutie dvoch výnimočných talentov je súčasťou kampane spoločnosti Silhouette na podporu mladých a emancipovaných žien. Rámy TMA - LaLigne sú samy o sebe vyjadrením ženskej individuality. Nadčasová ikona dizajnu sa zmenila na trendsettera s nadrozmernými mačacími rámami, ktoré poskytujú moderný, farebný a kozmopolitný vzhľad, ktorý dopĺňa osobitý štýl Carson.

Špeciálne okuliare kultovej značky Silhouette majú neónovo sfarbené rámy inšpirované grafickými očnými linkami, zatiaľ čo trojrozmerná súhra ich akcentových krúžkov ponúka svieži vzhľad a efekt rozžiarených očí.

 silhouette bryle nasa clanek distributor bryli silhouette

 

Okuliare Titan Minimal Art, vyrobené zo špičkového titánu, sa po svojom príchode v roku 1999 stali absolútnym synonymom ľahkosti v dizajne okuliarov. Inovatívny dizajn prijala popredná vesmírna agentúra a nosilo ho 73 astronautov na misiách v celkovej dĺžke 86 833 hodín. Štýly, ktoré sú odolné voči výkyvom hybnosti a G-silám, si zachovávajú dokonalý a flexibilný tvar aj v podmienkach nulovej gravitácie. Revolučná konštrukcia bez pántov a skrutiek navyše znižuje riziko uvoľnenia častí vo vesmíre. inovatívne okuliare sú naďalej certifikovaným štandardom pre novú generáciu astronautov, ako je Alyssa Carsonová.

 

Zostaňte v kontakte

  • Alžbetina 2, 040 01 Košice
  • strabilia@strabilia.sk
  • 0918 544 249
  • strabilia@strabilia.sk